Trening personalny

 

 

 

Trening personalny niesie ze sobą wiele korzyści. Jest indywidualnie dopasowany do każdego uczestnika, do jego możliwości, kondycji, stanu zdrowia czy wreszcie samopoczucia. Praktycznie 100 % czasu treningu poświęcone jest na osiągnięcie indywidualnych celów treningowych. Taki trening jest maksymalnie bezpieczny, bo trener stale nadzoruje, kontroluje i koryguje.Poprawnie technicznie wykonany trening gwarantuje osiągnięcie lepszych efektów w zdecydowanie krótszym czasie.

 

RADEK SŁODKIEWICZ

 

 wielokrotny złoty medalista Mistrzostw Polski w kulturystyce, Europy i medalista Mistrzostw Świata. Siłownia to nie tylko jego praca ale przede wszystkim pasja. Jego podejście do treningów jest profesjonalne, kompleksowe i w 100% skupione na osiągnięciu wyznaczonego celu. Pomaga osobą chcącym starować w zawodach kulturystycznych, sportowcom innych dyscyplin jak i osobom zmotywowanym na osiągnięcie swojego celu (chcącym rozbudować masę mięśniową jak również pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej). Radek zajmuje się również osobami z nadwagą pomagając im nie tylko zrzucić zbędne kilogramy ale również ogólnie zwiększyć ich sprawność, wzmocnić sylwetkę i zmienić sposób myślenie o diecie i wysiłku fizycznym. Radek rozpisuje plany dietetyczno - treningowe dostosowane do indywidualnych celów i potrzeb swoich klientów. Więcej informacji na temat Radka znajduje się na stronie internetowej www.radekslodkiewicz.pl

 

NATALIA WOJCIECHOWSKA, KRZYSZTOF ĆWIERTNIA, RAFAŁ KAŁUŻNY

KRZYSZTOF ĆWIERTNIA

Absolwent wychowania fizycznego i instruktor kulturystyki. Pasjonat siłowni i zdrowego żywienia. Do treningów podchodzi z zaangażowaniem, gdyż trening siłowy to coś w czym czuje się najlepiej. Trening z nim to wysiłek fizyczny połączony z dobrą zabawą. Program dopasowuje indywidualnie do osoby. Podczas treningu z nim możesz zrzucić zbędne kilogramy, wyrzeźbić idealną sylwetkę lub zbudować masę mięśniową. Tak prowadzone treningi gwarantują osiągnięcie założonego celu.

RAFAŁ KAŁUŻNY

Absolwent Wychowania Fizycznego ze specjalnością gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej oraz student Fizjoterapii. Instruktor kulturystyki. Ze sportem związany od najmłodszych lat, fascynują go sporty siłowe. Dla niego każdy Twój cel to nie wyzwanie czy cud, a sukces możliwy do uzyskania przez wspólną pracę. Wystarczy chcieć! Co więcej Rafał przekazuje także swoją pasję, przez co ćwiczenia stają się częścią życia, lubianym i wyczekiwanym elementem dnia, a nie nudną koniecznością. Nawet ciężki trening z Rafałem stanie się zabawą, dzięki jego poczuciu humoru, otwartości i komunikatywności. Innowacyjny i zróżnicowany plan ćwiczeń z nim pozwoli uzyskać Ci w końcu wymarzona sylwetkę.

Motto: „Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć’’

 

 

NATALIA WOJCIECHOWSKA

Natalia kocha wszelką aktywność fizyczną a w szczególności treningi siłowe i aerobowe z uwzględnieniem kobiecego ciała i ducha. Trenuje pod okiem Radka Słodkiewicza, u którego się szkoliła, zdobywając wiedze z zakresu treningów siłowych, diety i suplementacji. Odbyła też liczne szkolenia w zakresie sportów siłowych, treningu funkcjonalnego, dietetyki sportowej, zdrowego i prawidłowego żywienia, żywienia w sportach siłowych oraz z psychodietetyki. Jest osobą która pomoże ci realizować swój cel, zmotywuje Cię do działania, ułoży odpowiednio dobrany plan treningowy - który z właściwie dobraną dietą - pozwoli Ci osiągnąć idealną kobiecą sylwetkę oraz smukłe i jędrne wyrzeźbione ciało. Swoją wiedze opiera na własnym wieloletnim doświadczeniu i eksperymentach. Pełna energii, zawsze uśmiechnięta, otwarta, cierpliwa i chętna do pomocy ludziom w dążeniu do ich wytyczonych celów.
Masz problem z nadwagą? Źle się odżywiasz? Chcesz osiągną swoją wymarzoną sylwetkę? Albo po prostu przekraczać granice które sam sobie wyznaczyłeś? Zapraszam, bo „trener jest Kimś kto mówi Ci czego nie chcesz słyszeć, który widzi to czego nie chcesz widzieć, po to żebyś był Kimś kim zawsze chciałeś być” (Tom Landry).

 

TRENING PERSONALNY JEDNORAZOWY -100ZŁ

TRENING PERSONALNY PAKIET 10 -800ZŁ

TRENING PERSONALNY JEDNORAZOWY Z RADKIEM SŁODKIEWICZEM -150ZŁ

TRENING PERSONALNY PAKIET 10 Z RADKIEM SŁODKIEWICZEM -1000ZŁ

PLAN DIETETYCZNO-TRENINGOWY 150 ZŁ

PLAN DIETETYCZNO-TRENINGOWY UKŁADANY PRZEZ RADKA SŁODKIEWICZA 200 ZŁ