• Nowa Siłownia

  Siłownia Ani i Radka Słodkiewicz
 • HAMMER STRENGTH

  wyposazenie siłowni musi być najlepsze
 • Suplementy diety

  Tylko sprawdzone produkty najlepszych marek, Tylko sprawdzone produkty najlepszych marek, Tylko sprawdzone produkty najlepszych marek, Tylko sprawdzone produkty najlepszych marek, Tylko sprawdzone produkty najlepszych marek, Tylko sprawdzone produkty najlepszych marek, Tylko sprawdzone produkty najlepszych marek,
 • 1
 • 2
 • 3

TRENING DLA KOBIET Z NATALIĄ-POŚLADKI(WYPADY W TYŁ Z PODWYŻSZENIA

POŚLADKI - WYPADY W TYŁ Z PODWYŻSZENIA

Ćwiczenia jednonóż są bardzo istotnym elementem treningu, zarówno jako ćwiczenia podstawowe, jak i ćwiczenia uzupełniające, gdyż pozycja ciała, w której jednak noga jest z przodu, a druga z tyłu, jest pozycją często występującą w życiu codziennym oraz w wielu dyscyplinach sportowych. Ćwiczenie samo w sobie doskonale wzmacnia mięśnie kończyn dolnych , pięknie kształtuje mięśnie pośladkowe (wielki, mały, średni) , mięśnie brzucha a także wzmacniają prostowniki grzbietu i pomagają w lepszej koordynacji i umiejętności utrzymania równowagi. A więc wykroki czy wypady to ćwiczenie mogące kształtować zarówno siłę jak i moc oraz budować mięśnie :)

Stań na stepie lub innym podwyższeniu w rozkroku na szerokości bioder z obciążeniem dostosowanym do swoich możliwości. Zachowaj prostą postawę - nie pochylaj się. Zrób duży krok w tył i powoli ugnij kolana (tak jakbyś chciała uklęknąć) do kąta prostego - kolano nogi znajdującej się z przodu powinno uginać się w linii prostej nad kostką. Prostując kolana - wróć do pozycji wyjściowej. Powtórz ćwiczenie albo naprzemiennie obiema nogami albo serię jedną nogą potem drugą. Podczas wypadów w tył pośladki pracują nieco mocniej niż w czasie wypadów do przodu.

 

ZAJĘCIA FITNESS robimy formę

w zakładce FITNESS dostepny cały grafik zajęć grupowych z naszymi instruktorami-ZAPRASZAMY

TRENING DLA KOBIET Z NATALIĄ-POŚLADKI

POŚLADKI-UNOSZENIE MIEDNICY W LEŻENIU TYŁEM Z OBCIĄŻENIEM, ZE STOPAMI UŁOŻONYMI NA PODWYŻSZENIU. To ćwiczenie jest tak naprawdę prostowaniem stawu biodrowego, które angażuje głównie mięsień pośladkowy i grupę mięśni kulszowo - goleniowych. Nie wymaga ono żadnego sprzętu i może być robione wszędzie!

Leżąc na plecach, ułóż ramiona wzdłuż tułowia, połóż odpowiednie obciążenie na biodrach, uda ułóż prostopadle do podłoża, stopy oprzyj na podwyższeniu i unoś pośladki z podłogi prostując staw biodrowy, utrzymując pozycje przez 2-3 sekundy jednocześnie maksymalnie spinając pośladki. Następnie opuść miednicę NIE ODKŁADAJĄC !!! jej na podłogę. Ruch ten trzeba wykonywać powoli, starając się poczuć pracujący mięsień oraz jak najmocniej skupić się na dopinaniu pośladków w końcowej fazie ruchu :)

Strona 1 z 64

Nasza karta

 • Nowa siłownia Nowa karta!

Podstawowe informacje

 • Treningi personalne +

  Prowadzimy treningi personalne dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.
 • Dla Pań i Panów +

  Słodkiewicz GYM & FITNESS to siłownia zarówno dla pań i panów.
 • 1
 • 2
 • 3