Breadcrumbs

Witaj na stronie klubu:

SŁODKIEWICZ GYM&FITNESS

 

Jeśli już nas znalazłeś, znaczy że szukasz czegoś na najwyższym poziomie! Mamy Ci do zaoferowania najwyższej klasy sprzęt marek takich jak: Life Fitness/Hammer Strenght/Olymp/Waldi Gripz dzięki, któremu wzniesiesz się na wyżyny swoich możliwości związanych z treningiem siłowym mającym na celu kształtowanie sylwetki, poprawę jej proporcji jakości umięśnienia a co za tym idzie znaczne polepszenie  komfortu życia ! 

Nasza kadra trenerska to Mistrzowie w swoim fachu. pomijając osiągnięcia stricte profesjonale  - szereg zdobytych tytułów na poziomie międzynarodowym w sportach  sylwetkowych. Nasi trenerzy mogą pochwalić się bogatym portfolio transformacji oraz osiągnięć swoich podopiecznych a instruktorzy fitness (zajęć grupowych) to najlepsi eksperci w swojej dziedzinie.

 SłodkiewiczGym&Fitness to nie tylko ciężary, sprzęt do treningu siłowego i indywidualne podejście. Szeroki grafik zajęć fitness pozwoli we wspaniałej atmosferze uwolnić masę endorfin w treningu grupowym! Bardzo modne w ostatnim czasie zajęcia JUMPY - z wykorzystaniem trampolin, TRENING FUNKCJONALNY, BODY WORKOUT, FAT BURNING, ABT/TBC czy ZUMBA I nowość STRONG by zumba - to dla nas chleb powszedni  !  A dla najbardziej wymagających Pań i Panów posiadamy szeroki zakres sprzętu do treningu cardio - SCHODY, bieżnie, rowerki itd.. 

Najważniejszą rzeczą, która wyróżnia Nas spośród reszty fitness klubów jest komfort nie podpisywania żadnej umowy członkowskiej a przy zakupie karnetu na dłuższy okres czasu Nasze ceny stają się jeszcze bardziej atrakcyjne. 

Jeśli raz odwiedzasz nasz klub SłodkiewiczGym&Fitness zapominasz o innych miejscach :) ) )Sprawdź Nas.

Kolejną zaletą tego unikatowego miejsca jest atmosfera, która gwarantuje motywacje, zawsze na Najwyższym poziomie !!!

Zapraszamy do Naszego klubu w którym osiągniecie celów to tylko kwestia czasu! Przez wszystkie lata Naszej działalności przyświeca Nam jedna, żelazna, nieśmiertelna dewiza:

TRENUJEMY "BEZ WYMÓWEK" !!! 

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! templates by Engine Templates